+48 603383218

Położenie Karpacza

Karpacz jest położony w województwie dolnośląskim, a dokładnie w powiecie jeleniogórskim. To miasto jest zlokalizowane na wysokościach od 480 aż do 885 metrów nad poziomem morza. karpacz słynie przede wszystkim z tego, że istnieje w nim możliwość skorzystanie z bogatej oferty narciarskiej. Przyczynia się do tego fakt, że Karpacz położony jest u podłoża Śnieżki, która liczy 1602 metry nad poziomem morza.
 Mapa Karpacz obejmują swoimi konturami całe miasto oraz okolice, która jest idealna do zwiedzania i organizowania różnego rodzaju wycieczek, zarówno dla młodzieży, jak i dla osób starszych. W Karpaczu dostępne są różne obiekty, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wybrednego turystę z Polski, a także za granicy. Miasto położone jest w dolinie rzeki Łomnicy, a także leży nad kilkoma potokami, które są dopływami tej rzeki. Na potokach tych często organizowane są różnego rodzaju imprezy. Rozrywka w Karpaczu  nie ogranicza się tylko i wyłącznie do oferty sportów zimowych. Można tu także skorzystać z możliwości popływania kajakiem czy też rowerem wodnym.
Położenie Karpacza jest zorganizowane w taki sposób, że dzieli się na kilka ważnych części. Te elementy to: Karpacz Górny, Płóczki, Wilcza Poręba, Skalne Osiedle oraz Brzezie Karkonoskie. Dzięki takiemu właśnie podziałowi w każdym z tych miejsc można zobaczyć coś zupełnie innego i poznać wielu sympatycznych mieszkańców tych części Karpacza. Struktura powierzchni Karpacza nie jest zbyt rozbudowana ponieważ wiele powierzchni zajmują użytki rolne, ok.. 11%, natomiast 63% stanowią lasy.

  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.gazda.wkarpaczu.pl

  tel.[+48] 757619506  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony